Jesteś moim

gościem!

WITAJ NA STRONIE BERCIKA !!!
Hubert Kolba

Dopisz mi się do księgi, proszę!
Mam na imię Hubert i urodziłem się 6 kwietnia 2001 roku. Niestety jeszcze nie umiem robić stron internetowych ale od czego jest tata :) Muszę Wam powiedzieć, że mama i tata to wspaniali rodzice. Tata był przy mnie jak opuszczałem brzuszek mamy i nawet nie zemdlał :) Fajnie było go zobaczyć zaraz po przyjściu na ten dziwny świat - w brzuszku było fajniej :) Mama dzielnie zniosła jak sie przez nią przepychałem i o 4 nad ranem byłem już w jej objęciach. Po 4 dniach tata zabrał mnie do domu. A tam czekała na mnie wielka niespodzianka! Tyle kolorowych rzeczy! Zdaje się, że mama i tata mają hopla na punkcie kolorowych ozdób. Nie widzę jeszcze zbyt dobrze ale chyba są zrobione z jakichś kolorowych kulek. Tata zrobił dla mnie wspaniałą kołyskę w kształcie pędzacego łosia (zdjęcie u dołu), a mama przy współpracy z tatą zrobiła cudowne indiańskie nosidełko. Dobrze mi z nimi - nic mi nie brakuje - mama daje mi jedzonko kiedy tylko chcę, a tata jak tylko przychodzi z pracy nosi mnie na rękach albo kołysa w kołysce i śpiewa jakieś indiańskie pieśni. Kocham ich bardzo... i oni mnie chyba też skoro poświęcili tyle trudu żeby mi było dobrze i przyjemnie.
Niestety jeszcze jestem za mały żeby pisać maile ale jakbyście chcieli o coś zapytać to napiszcie do taty. Pozdrawiam Was gorąco i trzymajcie kciuki żebym wyrósł na silnego i porządnego chłopa :)
A-HO! (jak to mówi mój tata :)


Jak byłem w brzuszku u mamy pan doktor zrobił mi takie zdjęcie. Widać na nim coś po czym mama i tata wiedzieli, że jestem chłopcem :)))A tu moja mama na kilka dni przed porodem. Aż dziw, że ja się tam pomieściłem w tym brzuszku. Ciasno było ale jak fajnie i bepiecznie!
TO JA BERCIK!!!
Taką właśnie kołyskę zrobił mi tata jak byłem jeszcze w brzuszku. Prawda, że jest śliczna? Szkoda, że nie możecie się pohuśtać tak jak ja!

A to moje indiańskie nosidełko zrobione z koralików! Mam już nawet swoje mokasynki i pierwsze orle pióro od wujka Miśka co pracuje w ZOO w Gdańsku. A wujek Foka ze Wschowy zrobił mi jaszczurkę z koralików! Tata zaszył w niej mój pępek - zaraz jak mi odpadł. To będzie moja ulubiona zabawka!


I jeszcze kilka moich zdjęć
Kliknij na zdjęciu jak chcesz zobaczyć większe
Jestem juz wiekszy!!! (seria zdjęć)

A ja rosnę i rosnę!!! (mam juz 7 miesiecy!)

Zobaczcie jaki jestem już duży!!! (prawie 2 latka)