Strony, które warto odwiedzićZamieszczam tu adresy moich indiańskich wędrówek w sieci oraz strony moich przyjaciół, które warto obejrzeć. Jeśli znacie ciekawe, sprawdzone adresy o tematyce indiańskiej przyślijcie je do mnie z opisem co tam jest. Szkoda tracić czasu na przeglądanie nie sprawdzonych stron, no chyba, że ma się dostęp do sieci gratis.

STRONY MOICH PRZYJACIÓŁ

High quality Native American art reproductions, beadwork, quillwork and more...
High quality Native American art reproductions, beadwork, quillwork and more...

Bearwolf oferuje wysokiej jakości repliki rękodzielnictwa Indian Ameryki Północnej. Oryginały, na podstawie których je wykonują, pochodzą głównie z rejonów równin, prerii, płaskowyżów i Wielkich Jezior.
Pobyty w rezerwatach w USA i kontakty z miejscowymi artystami pozwoliły autorom na poznanie tajników sztuki Indian Ameryki Północnej i podniesienie jakości wyrabianych przez nas rękodzieł do poziomu artefaktów muzealnych.
Nie tylko ich wyroby typu "beadwork" uzyskują uznanie w kręgach kolekcjonerskich, lecz także "quillwork" zapewnia tą samą wasoką jakość - co zawdzięczają takim nauczycielom jak Todd Yellow Cloud z narodu Lakota z Pine Ridge. Stały kontakt z Robertem Black Bull (Blackfeet), Rickiem Ground (Blackfeet), Leonem Rattler (Blackfeet) czy też z Paulem Raczka i Adolfem Hungry Wolf , znawcami sztuki i kultury Indian pozwala im na ciągłe korzystanie z ich wiedzy i doświadczenia.
Strona Roberta Firszta - artysty rzeźbiarza, który w swej pracy inspiruje się kulturą Indian Ameryki Północnej

WWW.LIMANOWA.ORG - niezalezny Portal Informacyjny dotyczący mojego miasta, tworzony przez ambitnych, nie bojących sie wypowiadać nawet na drażliwe tematy ludzi. Znajdziesz tam wiele ciekawych tematów jak: Knajpy limanowskie, Kronika krymialna, Plotki, Polityka w Limanowej, Sklepy czy też Raporty zimowe.


Strona Jacka Dunikowskiego- jest to strona mojego dobrego przyjaciela, który bardzo mi pomógł w początkach webmasterskiej kariery :) Obecnie część tego serwisu znajduje sie na jego własnym serwerze! Jest świetnym administratorem sieci i propagatorem systemu operacyjnego LINUX. Warto zajrzeć na jego stronę. Można z tamtąd ściągnąć wiele przydatnych programów np. Paint Shop Pro, Gimp for Windows, ezHTML, F-prot i wiele innych...


ZOBACZ: Polskie strony indiańskie

ZOBACZ: Indiańskie strony na świecie

Powrót na stronę główną